Valná hromada 2023 (online)

Datum / čas
Date(s) - 03.12. 2023
18:00 - 20:00

kategorie


Valná hromada ČAIY proběhne v roce 2023 online, na základě hlasování bylo hlasy 39 členů (účast v hlasování byla o něco nižší než miunlý rok, pokusím se vybrat pro příště nějaký přehlednější systém než doodle) vybráno datum

3. prosince 2023 v 18:00

Předpokládané trvání celé akce je 2 hodiny. Prosím informujte o plánované akci každého člena asociace se kterým se potkáte, ne každý dostává / otevírá / čte maily.

Odkaz na valnou hromadu zde bude zveřejněn hodinu před začátkem konání a zároveň ho dostanete v hromadném mailu pro všechny členy. Prosím připojte se nebo alespoň dejte plnou moc někomu, kdo se může účastnit – aby valná hromada byla platná, je potřeba aby se nás sešla nadpoloviční většina. Neúčast tak významě komplikuje činnost asociace. Pokud budete někomu dávat plnou moc, napište mi zároveň mail na adresu predseda@jogaiyengar.cz, abych je mohl evidovat.

Předpokládaný program

  1. Zahájení schůze, výběr moderátora a zapisovatele
  2. Schválení případných dodatečných bodů
  3. Zpráva o hospodaření asociace
  4. Volba tajemníka asociace (pokud se chcete na činnosti podílet, prosím zvažte kandidaturu) a náhradníků do stálých komisí
  5. Nastavení pravidel pro financování zkoušek pro další roky
  6. Informace o proběhlých a plánovaných zkouškách
  7. Informace o stavu akreditace
  8. Organizace další konference
  9. Koncept odměňování za nadstandartní činnost pro asociaci
  10. Ukončení schůze

Žádné další náměty nepřišly, ale pokud by vás napadlo něco co je podle vás potřeba řešit, napište mi prosím. Zvažte také pokud máte zájem podílet se na činnosti asociace, nebo pokud máte návrhy a připomínky ohledně financování zkoušek a činnosti asociace.