Obrácené pozice s Veronikou

Datum / čas
Date(s) - 20.05. 2023
9:00 - 12:00

Místo konání
Iyengar Yoga Institut Praha

kategorie


Na osmidílné stezce jógy jsou prvním stavebním kamenem tzv. jámy (kultura sebe-omezení). Praxe ásán a pránajámy jsou až stupni č.3 a 4. Aparigraha znamená jeden z principů jám = nehromadění. Společně se vydáme na cestu zkoumání toho, na čem lpíme a zda změna perspektivy může pomoci, abychom si dovolili tyto pouta postupně rozvazovat.
Možná i pochopíme, že jedinou konstantou je nestálost a změna. Vyjdeme ze stojných pozic, projdeme několika předklony, otevřeme ramena a často budeme bezpečně „viset“ hlavou dolů 🙂 Workshop je určen pro všechny, kteří chodí na lekce Iyengar jógy pro začátečníky / mírně pokročilé.

Při menstruaci budou nabídnuty alternativní varianty.

KDE

Iyengar Yoga Institut

KDY

20. 5. 2023 (sobota) 

9:00 – 12:00

CENA

1290,-

LEKTOR

Veronika Tomko

Veronika miluje objevování jógy. Józe se věnuje od roku 2010 a v roce 2012 získala v Indii její první učitelský certifikát. Neustálá zvídavost, intenzivní snaha zlepšovat vlastní fyzickou kondici a velká touha dozvědět se víc nejen sama o sobě, ale i o životě a ostatních, ji zavedla na kurzy do Londýna, Varšavy, Amsterdamu a Prahy. Úspěšně zakončila velmi důkladný základní tříletý výcvik v Hatha józe vedené metodou BKS Iyengara, která dbá na neustálý rozvoj svých učitelů i studentů a díky použití pomůcek umožňuje praktikovat opravdu každému.
Veronika o sobě a její jógové praxi říká: „Jóga je pro mě cestou ke stabilnímu tělu, pružné mysli a lehkosti bytí. Skrz vědomou práci s tělem poznávám svůj fyzický i mentální potenciál, ale zároveň jistá omezení. Tím, že určité mezery odkryji, prozkoumám a případně překročím, mohu žít tu nejlepší verzi sama sebe, které jsem v daný moment schopna. A to je pro mě nesmírně osvobozující. Lekce, které vedu, jsou různorodé svou náplní, nábojem i náročností. Na své si přijde jak mírně pokročilí, tak úplný začátečník.“

LEVEL POKROČILOSTI

L 0 – L 1

 

 


 

Máte-li zájem se zúčastnit, 

Přihlášení na workshop ZDE.