Informace ke konci roku

Setkání v zimě 2022

V minulém roce se nám nepodařilo se sejít tak abychom doplnili do stanov nová pravidla pro vzdělávání cvičitelů. V létě roku 2022 by měla proběhnout volební valná hromada ale byl bych rád aby do té doby byla tahle záležitost vyřešena. Proto navrhuji abychom se sešli online ještě letos v zimě. Abychom předešli nevhodnému termínu, posílám doodle kde můžete hlasovat kdy se vám to hodí:

https://doodle.com/poll/qha453zrpgmbfans?utm_source=poll&utm_medium=link

Prosím dejte vědět kdy byste se mohli účastnit. Pokud vás napadá cokoliv co je potřeba probrat na této úrovni, prosím kontaktujte mě. Neočekávám že by setkání mělo trvat déle než cca 30 minut, pokud se neobjeví další témata, prosím tedy abyste si na něj našli čas.

První česká konvence

V roce 2022 připravujeme první českou konvenci Iyengar jógy, proběhne ve dnech 19. – 22. května 2022. Pozvali jsme na ni Davida Melloniho , setkání proběhne v Brně. Připravujeme registraci a stránky se základními informacemi, budou k dispozici v prvních týdnech ledna.

Organizace

Rád bych vás poprosil o vyřízení všech organizačních věcí – doplnění elektronického indexu, dodání informací o tom kde cvičíte nebo kde jste cvičit přestali a podobně, abych je mohl aktualizovat na stránkách asociace. Zároveň bych vás chtěl poprosit o informace o případných plánovaných akcích, workshopech, seminářích a podobně, které by mohly být zveřejněny v plánu akcí asociace. Asociaci tvoříme mi pro sebe, vítám tedy jakoukoliv aktivitu která může jakkoliv pomoci ostatním.