Zkoušky Level I a II pro rok 2025

V tomto roce proběhly úspěšně první zkoušky na Level II, všech šest kandidátů v nich uspělo. Zároveň víme, že se na zkošky připravovali i další lidé, ale nakonec se k nim nepřihlásili. Je možné uspořádat zkoušky pro Level II v dalším roce, nabídnutý termín od zkoušejcích je víkend 14. – 16. března 2025. Zkouška zabere cca 2 dny.

Prosím pokud máte zájem o účast na zkoušce, ozvěte se během tohoto týdne (do 9. června 2024), abychom měli představu jestli bude dostatek zájemců k jejímu uspořádání. Maximální kapacita zkoušky je 7 účastníků. Podle hlasování na poslední valné hromadě na ně budou také rozpočítány náklady celé zkoušky, není tedy reálné pořádat ji např. pouze pro dva účastníky. Vzhledem k tomu že je potřeba rezervovat na zkoušky jak telocvičnu tak čas tří zkoušejících učitelů, je potřeba o konání zkoušky v příštím roce (případně o jejím odložení na rok 2026) rozhodnout co nejdříve.

Zároveň prosím počítejte s tím že na zkoušku je potřeba mít doporučení učitele alespoň úrovně III – je tedy třeba abyste před nimi kontaktovali svého učitele / mentora se kterým se na zkoušky připravujete.

Zároveň prosím dejte vědět pokud se připravujete na zkoušky Level I a čekáte že byste k nim šli v roce 2025 – nemám teď představu o jak velkou skupinu lidí by šlo, ale pokud bude dostatek zájemců, je možné začít připravovat i tuto zkoušku. Opět prosím, ozvěte se v takovém případě co nejdříve, abychom věděli jestli je třeba začít domlouvat komisi, prostory a další věci.

Protože ne každý dostává / čte maily od asociace, prosím šiřte tuto informaci také všem dalším členům se kterými jste v kontaktu.